Doğu’dan Doğa’ya

Doğu’dan Doğa’ya sloganı ile çıktığımız yolda doğal ve organik kırmızı kaliforniya solucanını siz üreticiler için yetiştiriyoruz.

HAKKIMIZDA

 

ERZURUMSOL TARIM LTD. ŞTİ. Doğu Anadolu Bölgesinde ihtiyaca binaen 2017 yılında Erzurum Pasinler ilçesinde kurulmuştur. Bilimsel araştırmalar sonucu ve akademik destekler ışığında ileri teknolojik yöntemler ile üretime başlamıştır. Olumsuz hava koşulları ve zorlu engelleri aşıp bir ilke imza atarak Erzurum’ da kurulan ilk solucan gübresi üretim tesisi olma özelliğini taşımaktadır.

Organik tarım, sağlıklı beslenme ve gelecek nesiller için sürdürülebilir yaşama destek olmak amacı ile çıktığı bu yolda Eisenia Foetida kültür solucanları ile hem doğaya hem de çiftçilere büyük hizmet vermektedir.

Ülkemizde mevcut tarım arazilerinin giderek kirlenmesine ve yok olmasına seyirci kalmamak, doğanın bizlere sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanmak üzere çıkılan bu yolda ülkemiz tarımına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Doğu Anadolu Bölgesinde öncü olarak yoluna devam etmekte, aynı zamanda Türkiye genelinde kurumsal kimliği ve kalitesi ile kendini göstermek adına büyük adımlar atmaktadır.

Bu kapsamda sektörde Türkiye öncülerinden olmak için alanında uzman personeli ile üretim ve ar-ge çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

EKİBİMİZ

Ömer ŞAHİN

Genel Müdür

Ufuk ARI

Çevre Mühendisi/ISG Uzmanı